صفحه اصلی   مقالات   ارز دیجیتال   نهنگ اتریوم از سقوط بازار جلوگیری می کند، آیا آنها چیزی می دانند که شما نمی دانید؟

نهنگ اتریوم از سقوط بازار جلوگیری می کند، آیا آنها چیزی می دانند که شما نمی دانید؟


نهنگ اتریوم از سقوط بازار جلوگیری می کند، آیا آنها چیزی می دانند که شما نمی دانید؟ 

در حالی که بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال اخیراً دچار سردرگمی شده است، برخی از نهنگ‌های اسرارآمیز اتریوم با موفقیت 41 میلیون دلار ETH فرار کردند.

چند روز بعد، قیمت ETH همراه با بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال کاهش یافت. آیا این نهنگ چیزی می دانست که بقیه بازار نمی دانستند؟

نهنگ اتریوم قبل از سقوط بازار 41 میلیون دلار فروخت

در ساعات اولیه 18 آگوست، بازار کریپتو شاهد واکنش سرمایه‌گذاران به فروش سهام بیت کوین 373 میلیون دلاری اسپیس ایکس بود که در عرض چند دقیقه بیت کوین را بیش از 8 درصد کاهش داد. در این دوره، ارزش بازار کریپتو به 1.1 تریلیون دلار کاهش یافت و اتریوم نیز شاهد کاهش تقریباً 6 درصدی ارزش آن بود.

داده‌های زنجیره‌ای ارائه‌شده توسط Lookonchain نشان می‌دهد که یک نهنگ هوشمند اتریوم 22,341 ETH به ارزش 41 میلیون دلار درست قبل از 14 آگوست تخلیه کرده است. تحقیقات روی زنجیره نشان می‌دهد که نهنگ دارایی‌های ETH خود را به صرافی Binance منتقل کرده و سپس 41 میلیون دلار Tether USDT را برداشته است. .

در حالی که این نهنگ هنوز 1.7 میلیون دلار ضرر در فروش داشت، اما اگر سرمایه خود را جابجا نمی کرد، حداقل 5 میلیون دلار در این سقوط ضرر می کرد. 

تصادفاً، این اولین بار نیست که این معامله گر معاملات تیتر اول را به خود اختصاص می دهد. این نهنگ باهوش اتریوم قبلاً نشانه‌هایی از توانایی پیش‌بینی حرکات بازار را نشان داده است و در ماه‌های اخیر نرخ برنده‌ای 100 درصدی داشته است.

نهنگ از حماسه SEC و Spot Bitcoin ETFs سود برد. هنگامی که ETH در واکنش به اخبار مربوط به رد درخواست‌های بیت کوین توسط SEC از BlackRock و دیگر شرکت‌های سرمایه‌گذاری توسط SEC به شدت سقوط کرد، این نهنگ این را فرصتی برای خرید نزول در 30 ژوئن دید.

آنها 8188 ETH به ارزش 15.23 میلیون دلار به قیمت 1860 دلار به ازای هر ETH خریداری کردند و اتریوم بعداً در ساعات بعد به 1948.60 دلار افزایش یافت. 

آیا نهنگ ها گاهی اوقات دانش خودی دارند؟

در حالی که نمی‌توانیم مطمئن باشیم که آیا نهنگ‌ها به اطلاعات داخلی دسترسی دارند یا خیر، اقدامات آنها ارزش توجه دارد. ممکن است این نهنگ بداند که چیزی قرار است باعث سقوط قیمت شود یا فقط در زمان مناسب تصمیم معاملاتی درستی می‌گیرد.

با این وجود، حرکت نهنگ‌ها می‌تواند نشان‌دهنده اقدامات قیمت در آینده به دلیل بزرگی دارایی‌های آنها باشد. بنابراین با پیگیری دقیق فعالیت های زنجیره ای دارندگان عمده، سرمایه گذاران ممکن است بینش مفیدی به دست آورند.

بازار هنوز پس از افت اخیر به عقب برگشته است. در زمان نگارش این مقاله، ETH 1.80 درصد در 24 ساعت گذشته و 10.19 درصد در یک بازه زمانی 7 روزه کاهش یافته است. بیت کوین و XRP نیز در بازه زمانی 7 روزه به ترتیب 11.87 درصد و 19.87 درصد کاهش یافته اند. 

منبع: تریدینگ ویولطفا به قوانین نشر محتوا در فضای مجازی احترام گذاشته و از انتشار مجدد این فایل ها خودداری کنید.

بازدید : 119
یکشنبه 29 مرداد 1402 ساعت 9:03 ق.ظ

نظرات

کد امنیتی رفرش

187
مطلب
+ 4
افراد آنلاین
+71
بازدید امروز
605
بازدید دیروز
12,511
بازدید ماه
202,385
بازدید کل
سه شنبه 01 خرداد 1403
تقویم روز